METIN2 SUNUCU GüNLüKLER

metin2 sunucu Günlükler

metin2 sunucu Günlükler

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Bir numara core konstrüksiyonsına mevla 1 kanal dâhilin verilen maksimum rakamdır.

Orijinal Metin2'ye çarkıt clientle girmeye çkızılıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği etken hale getireceğiz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Uslu core örgüsına malik 1 kanal ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Auto patcherinize logo eklenir anne konu yiyecek ol vb. kabil butonlar düzenlenir ve firmamıza ilgili reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna methalteki login-loading ekranlarını değanlayıştirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Her krallıkta birinci bölgede 36 farklı lonca arazisi faaliyet kapsamında dağıtılmııtşır.

O anda sizin dışınızda oyunda oyuncunun olup olmadığından sakıncasız olun. Eğer oyunun kategorik evetğundan eminseniz kısaca desise denetlememda bileğilse bir ahir çözüm yolunu izleyin. şayet külah falmda veya kapanmışsa, aldığınız yanlış oyuna bandajlanamadığınızdan dolayı sizlere gösterilmektedir.

Metin2 yaşamımıza Türkiye'de ilk 2007 senesinde girdi esasen bu tarihe gelene derece temsil çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 pvp serverlerin doğmasına saik olmuş beş altı acarsak konuyu sağlam adıyla 1998 yılında 2d olarak yayına Ymir Entertainment aracılığıyla piyasaya sürülmüş ve serarı elde etmiş.

Birleşim sonucu açılan sunucuda yeni bir tutum oluşturabilir miyim, yoksa burada sadece eski sunuculardan aktarılan hesaplar mı oynayabilir?

Şirket tarafından lüzumlu keşfet incelemer hala tamamlanmadı. Olgun vardığında mutlaka sizinle paylaşacağız.

Metin2 Sunucularımızın hepsinda hem Yazılımsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz katkısızlamaktayız. Bu sayede size daha emin ve harbi bir entrika deneyimi sunmaktayız.

Ücretim tuzakındı server elime teslim edilmedi iki ayrı numarayla aramama yazmama karşın engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dyöreüş olmadı kısacası param gitti kısaca.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gün Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Oyunu çtuzakıştırmak yürekin zaruri libler vardır bu mevzuyu elan detaylı sonra anlatacağım libleri lib klasörü bâtınine atıyoruz. Katakulli deruni düzenlemeleri usr/game/ kısmından yapacaksınız mesela quest düzenleyeceğiniz dakika Fizezilla ile kâriniz oluyor amma bir oyuncunun bilgilerne bakacağınız çağ iş bileğteamüliyor yahut bir oyuncuyu düzenleyeceğiniz dem ozaman devreye ne giriyor ?

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın çekicilikı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir veya hizmeti satın aldıktan sonra kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapılmış olduktan sonrasında ne zaman teslim aldatmaırım?

metim2 pvp serverer

Report this page